|
Wisła zagrała bardzo dobry mecz. Bardzo podobała mi się ambitna gra Lloncha. Będziemy mieli jeszcze z niego pociechę. Walczak jakich mało. Potrzeba trochę czasu by poznał specyfikę ligi. Pierwsza krew za nim. Może być tylko lepiej. Mnie osobiście martwią jednak zmiany, które nic nie wnoszą i to właśnie po nich tracimy bramki, patrz: Śląsk i Jagiellonia. Videmont wchodzi na boisko jakby za karę - wczoraj dotknął chociaż piłkę po wejściu na boisko? Stilić nadal niewidoczny. Liczyłem, że te 20 minut jest w stanie nadrobić braki kondycyjne swoim doświadczeniem. Zachary mało, bardzo mało. Na plus zdecydowanie Załuska. Chłopak od początku rundy broni bardzo dobrze. Cywka brawo.
|