|
Na tę chwilę Pol Llonch nakrywa czapką Semirka, który by chyba na 3 piętro po schodach nie mógł wyjść bez zadyszki...
Nie będzie wyrwy po Popovicu, Brlek z Mąką i Llonchem ładnie ogarniają środek pola, jak do tego dojdzie jeszcze Semir w formie (a mam nadzieję, że za niedługo ją złapie), to paka będzie mocna.
Zobaczymy co potrafi ten Valencia i mam nadzieję, że Hugo w końcu odpali i będzie go można zobaczyć dłużej na boisku.
|