Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 26.02.2017, 00:29
Na tę chwilę Pol Llonch nakrywa czapką Semirka, który by chyba na 3 piętro po schodach nie mógł wyjść bez zadyszki...

Nie będzie wyrwy po Popovicu, Brlek z Mąką i Llonchem ładnie ogarniają środek pola, jak do tego dojdzie jeszcze Semir w formie (a mam nadzieję, że za niedługo ją złapie), to paka będzie mocna.

Zobaczymy co potrafi ten Valencia i mam nadzieję, że Hugo w końcu odpali i będzie go można zobaczyć dłużej na boisku.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując