tomasz_19 napisał(a):
|
Karherop widzę, że się średnio orientujesz, albo po prostu meczów nie oglądasz bo Cywka w ostatnich spotkaniach był jednym z najlepszych zawodników i pozbywanie się tego zawodnika byłoby bardzo nieprzemyślaną decyzją, bo widać że chłop w końcu znalazł swoją pozycję na boisku.
|
Cywka gra na prawej obronie nie dlatego, że jest to jego pozycja od urodzenia ( ma 29 lat a nawet sam nie potrafi powiedzieć jaka jest jego docelowa pozycja, tym bardziej kibice), a dlatego że nie ma kogo tam wystawić. Przypominam, że na prawej obronie grał też na jesieni, gdy w Sosnowcu notował takie babole, że Wdowczyk go posadził na ławce z której się już nie podniósł do końca rundy. Nie chwalmy go więc po dwóch meczach, bo po dwóch meczach to i od Crivellaro zaczynaliśmy ustalanie składu.
To dla mnie logiczne, że odpalając najsłabsze ogniwa za pół roku (Buchalik, Uryga, może Cywka, Pietrzak) trzeba będzie kogoś an ich miejsce ściągnąć. Lepszych i bardziej perspektywicznych. A jeśli widzisz w Cywce najlepszego prawego obrońcę ligi Tobie gratuluję bieżącego rozeznania w tym co się dzieje w piłce.