|
Stilic w obecnej formie będąc na boisku robi dziurę tak jakby go nie było. Gdy Brlek pokazuje taką antyformę jak tydzień temu to okazuje się, że mamy w środku pola tylko Pola (xd) i Mąkę. Naboru z kraju Narcos nie liczę póki co. Popo nie był żadną rewelacją, miał kilka ponadprzeciętnych meczów i dużo kiepskich, za 200k EUR też bym go oddał z pocałowaniem ręki ale był lubiany w szatni, potrafił się poszarpać za kolegów (jak w derbach gdy przestawił piątka cwela) i życzę mu wszystkiego dobrego w dalszej karierze.
|