|
Być może w takiej sytuacji w zamian za np. reklamę na rękawach czy plecach takowego sponsora Wisła Kraków nie musiałaby płacić za wynajem, bądź miałaby spore zniżki. A co za tym idzie mogłaby zarabiać dużo więcej na meczach.
Warto zwrócić uwagę, że nieśmiało ale jednak pomalutku rośnie też frekwencja. Do przodu małymi kroczkami.
Wisła-Korona 10 511 widzów
Wisła-Jagiellonia 11 210 widzów
Licząc, że średnia za bilet to 35 zł: 699x35=24 465 zł
Niby nie wiele ale jednak zawsze coś więcej wpada do klubowej kasy.
Mam nadzieję że tendencja zostanie podtrzymana na kolejnym domowym meczu z Wisłą Płock.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 26.02.2017 o godz. 14:06.
|