|
Oprocz sponsora na koszulkach przydalby sie sponsor na stadion. Tylko nie wiem do kogo by kasa w takim wypadku splywala, czy do klubu czy do miasta. Jak to jest w Warszawie, Poznaniu i Gdansku?
Ostatnio edytowane przez Blaszczu16 : 25.02.2017 o godz. 12:26.
|