|
Karherop widzę, że się średnio orientujesz, albo po prostu meczów nie oglądasz bo Cywka w ostatnich spotkaniach był jednym z najlepszych zawodników i pozbywanie się tego zawodnika byłoby bardzo nieprzemyślaną decyzją, bo widać że chłop w końcu znalazł swoją pozycję na boisku.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|