Wojtas napisał(a):

Nie potośmy brali tylu zeby teraz sobie nie odbic i cos zarobić sprzedając. 
ja tam co do Popo mieszane uczucia miałem,taki sredniak ,za Skorzy czy Maaskanta nikomu by nawet w glowie nie zaswitało zeby takich grajków sprowadzac.Ale niech mu sie wiedzie w mateczce Rosiji.
|
Większe ananasy niż Popovic pojawiały się wtedy w klubie.