Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77446
Stary 24.02.2017, 21:10
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Nie potośmy brali tylu zeby teraz sobie nie odbic i cos zarobić sprzedając.

ja tam co do Popo mieszane uczucia miałem,taki sredniak ,za Skorzy czy Maaskanta nikomu by nawet w glowie nie zaswitało zeby takich grajków sprowadzac.Ale niech mu sie wiedzie w mateczce Rosiji.
Większe ananasy niż Popovic pojawiały się wtedy w klubie.
Odpowiedz cytując