|
No to teraz juz na pewno Pol zajmie jego miejsce w pierwszym składzie a Denisowi pozostaje podziekowac za gre w Wisle. Były dobre i złe momenty czyli jak w przypadku wiekszosci pilkarzy ale ja osobiscie sie do jego gry przyczepic nie mogłem. Szkoda tego karnego z Legia ale nie takim pilkarzom trafiały sie pomylki.
|