Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77431
Stary 24.02.2017, 13:03
Szneka napisał(a):Wyświetl post
według mnie bardzo dobre pieniążki. Ciekawe czy i ewentualnie za ile z Lechii Michała Chrapka można byłoby wyjąć
miałbym poważne wątpliwości że jest jakakolwiek szansa wyjąc podstawowego zawodnika lidera tabeli i drużyny walczącej o mistrzostwo
Odpowiedz cytując