Szneka napisał(a):

|
według mnie bardzo dobre pieniążki. Ciekawe czy i ewentualnie za ile z Lechii Michała Chrapka można byłoby wyjąć
|
miałbym poważne wątpliwości że jest jakakolwiek szansa wyjąc podstawowego zawodnika lidera tabeli i drużyny walczącej o mistrzostwo
