Mam wrażenie że tu będzie festiwal goli .. 4:2

na prawej pewnie zagra Cywka - to jest autorski pomysł Kiko więc szybko się z niego nie wycofa
w środku postawiłbym na Mąka-LLonch-Brlek - Stilic nie jest gotowy na cały mecz a w środku będzie trzeba walczyć na całego, innego ustawienia nie widze
No i został atak czyli nasza największa bolączka - Boguskiego na szpicy, a co ! i tak chłop biega w środkowej części boiska cały mecz więc czemu nie. Mały i Videmon po bokach.