Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 24.02.2017, 12:35
Mam wrażenie że tu będzie festiwal goli .. 4:2
na prawej pewnie zagra Cywka - to jest autorski pomysł Kiko więc szybko się z niego nie wycofa
w środku postawiłbym na Mąka-LLonch-Brlek - Stilic nie jest gotowy na cały mecz a w środku będzie trzeba walczyć na całego, innego ustawienia nie widze
No i został atak czyli nasza największa bolączka - Boguskiego na szpicy, a co ! i tak chłop biega w środkowej części boiska cały mecz więc czemu nie. Mały i Videmon po bokach.
Odpowiedz cytując