Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36203
Stary 24.02.2017, 10:40
Wczoraj klub Kukiza opuściły kolejne dwie posłanki, Magdalena Błeńska i Anna Maria Siarkowska. Wraz z Małgorzatą Janowską założą własne koło poselskie Republikanie.

Jak tak dalej pójdzie to nie będe miał na kogo głosować w następnych wyborach

Dziś klub Kukiza złożył fajny projekt obywatelski o Ruchu Drogowym, Możliwość czasowego wyrejestrowania pojazdu, nie karanie kierowców za brak dokumentu prawa jazdy, kamerki personalne u funkcjonariuszy policji i wiele innych zapisów ułatwiających życie Obywatelom. PiS złożył wniosek o odrzucenie tego projektu w pierwszym czytaniu. Kolejna dobra zmiana, bo przecież policjant nie może sprawdzić w bazie czy mamy prawko tylko musi wlepić mandat. Chory kraj.