Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1422
Stary 24.02.2017, 10:29
PvD napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym, ze nie możemy się porozumie jest taki, ze Ty zakładasz, ze częsc osób twierdzi, że obecnie w Wiśle jest super, ze wszystko działa jak w dobrym zachodnim klubie i nie ma czego poprawiać. Ja uważam (i niektórzy tez) ze jest lepiej niż wtedy w wielu sprawach i tyle, a może aż tyle
Nie że jest jak w zachodnim klubie, ale że teraz jest super, a za TF bylo wsszystko dramatycznie

Cytat:
Może i Cupiał spłacił ale to chyba coś normalnego powinno być, a nie urastać do wydarzenia 20 lecia. W spadku parę trupów w szafie mimo wszystko też zostawił. Pisząc Cupiał nie mam na myśli tylko jego osoby ale wiele osób zarządzających klubem.
Zgadzam się ze przynajmniej coś takiego jak biezaca plynnosc (co nie musi jednoczesnie oznaczac ze spolka jest rentowna) to powinno być coś normalnego. I ponownie - nie robie z tego cos niesamowitego, tylko przypominam (nie trzeba bylo miec info z wew ze Cupial sporo posplacal wystarczylo czy tac artykuly prasowe i oswiadczenie TF), że jednak SA pod ramionami TS, startowala z duzo lepszej sytuacji niz byla spolka w 3 poprzednich latach, bo w koncu na sam koniec banki puscily i mogl porobic przelewy.

Cytat:
Panii księgowa mówiąca, że nie ma pieniędzy choć jakieś pieniądze są ale przeznaczone dla kogoś innego, a nie dla zwykłego człowieka w klubie. Skoro masz wiedzę, to będziesz wiedział o sprawie pod tytułem "zaświadczenie o niekaralności" chyba gdzieś pod koniec 2012 roku. Nie jest to wielka sprawa dotycząca wielkich pieniędzy ale zwykła ludzka. Wydaje się śmieszna, a takowa nie była.
Tu się zgadzam. W klubie nie bylo wielkiego szacunku i doceniania pracownikow, a to w jaki sposob dysponowano paensjami bylo jednym z przykladow. Ale zarowno dla obecnych pracownikow czy bylych pracownikow to pstryczek w nos. Mowienie jaki ten klub nie jest wielkie itp - bzdura skoro o podsrawowe rzeczy nie mogli zadbac. Pomijam tez nie raz traktowanie zawodnikow i to co np Probierz robil z Jaliensem. Ale TS ma tez juz swoje na sumieniu - dopiero po jakims czasie zdali sobie sprawe ze nie ma co walic w dziennikarzy bo to sie odbije, o ile po czessci moge zgodzic sie z wyrzuceniem Fedora z Lozy Prezydenckiej to forma w jakiej to zrobiono byla dramatyczna i uderzyla mocno wizerunkwko w klub, czy juz komiczna sytuacja wyrzucenie Piotrka Skrobowskiego z lozy.

Cytat:
Sprawę zwolnień za "ustawę hazardową" też powinieneś znać.
Ostatni ludzie w klubie, przy których można było powiedzieć że Wisla ma marketing, nie obrazajac marketingu samego w sobie. Niby za Basalaja bylo tych ludzi troche, PR byl naprawde swietny i o Wisle dobrze sie pisalo, ale jednak nie przekuwalo sie to mocno na sponsorow i frewkencje.

Generalnie oczywiście za czasów TF podstawowym problemem był brak budowania dlugoterminowej wartości klubu, olewanie marketingu i akademii. Ale nie osoba Cupiala sama w sobie i jego doradcow byla problemem, ale fakt ze Cupial byl wlascicelem Wisly przez TF - bardzo czesto to wlasnie korproacyjnosc TF zabijala Wisle i ograniczala pewne decyzje, inaczej by bylo jesli Cupial prwaytnie bylby wlascielemem. Ale rowniez tez powtorze, denerwuje mnie uderzanie w TF za wszystkie bledy szczegolnie te z ostatnich 3-4 lat (niestety nie przewidzieli ze az tak banki im sie do dupy dobiora i ze az tak kurek beda musieli przykrecic), ale byla jedna osoba w klubie ktora byla blisko kibicow i miala przelozenie na Cupiala - niestety czesto podejmowala zle decyzje, moglo wiele rzeczy lepiej dzialac - TF przejmowala sie jak pewne tranzakacje byly wysokie jednostkowo a nie jak duzo mniejszych rzeczy bylo.
Odpowiedz cytując