|
Ja wiem, że w kwestii transferów jest teraz cisza, ale co po niektórym się chyba nudzi. Znowu rozwalacie topik w temacie o polityce transferowej Wisły rozmawiając o...Nikolicu z (L).
Było wietrznie, smog wywiało. Nie wiem, wybierzcie się na spacer albo pobiegać.
|