Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77422
Stary 24.02.2017, 09:45
Ja wiem, że w kwestii transferów jest teraz cisza, ale co po niektórym się chyba nudzi. Znowu rozwalacie topik w temacie o polityce transferowej Wisły rozmawiając o...Nikolicu z (L).

Było wietrznie, smog wywiało. Nie wiem, wybierzcie się na spacer albo pobiegać.
Odpowiedz cytując