Cytat:
|
Nawet więcej - Nikolić coś pod 800 tysięcy euro kosztował.
|
Nikolić nie kosztował ani grosza. Skończył mu sie kontrakt i przyszedł za darmo, chyba, że mówisz o premii za podpis, ale nie wierzę, by legia mu tyle dała. Co do Węgrów, to coraz ciężej kogoś konkretnego z tamtąd wyciągnąć za małe pieniądze, bo tamtejsze (lub też mówiąc z mej perspektywy tutejsze) kluby dzięki dotacjom rządowym pieniędzy mają coraz więcej pieniędzy. Ferencváros już ma ok 100 mln PLN budżetu, a najbiedniejszy klub - ok 5 mln PLN. Zostaje raczej rynek słowacki i krajów bałtyckich...