Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77418
Stary 23.02.2017, 23:09
Cytat:
Nawet więcej - Nikolić coś pod 800 tysięcy euro kosztował.
Nikolić nie kosztował ani grosza. Skończył mu sie kontrakt i przyszedł za darmo, chyba, że mówisz o premii za podpis, ale nie wierzę, by legia mu tyle dała. Co do Węgrów, to coraz ciężej kogoś konkretnego z tamtąd wyciągnąć za małe pieniądze, bo tamtejsze (lub też mówiąc z mej perspektywy tutejsze) kluby dzięki dotacjom rządowym pieniędzy mają coraz więcej pieniędzy. Ferencváros już ma ok 100 mln PLN budżetu, a najbiedniejszy klub - ok 5 mln PLN. Zostaje raczej rynek słowacki i krajów bałtyckich...
Powód: Błąd ort.
Ostatnio edytowane przez TRNKRN : 23.02.2017 o godz. 23:11.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując