tomasz_19 napisał(a):

|
Kłóciłbym się, uważam, że taki Nikolić przychodząc do Legii dawał gwarancje przyzwoitej liczby bramek.[/B
|
Nikolić tak samo jak Rudnevs był królem strzelców na Węgrzech.Oboje też strzelali mnóstwo bramek w extraklasie.Więc gwarancja jest tylko trzeba mieć 500 tyś ojro na transfer i zaproponować kontrakt.