Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23610
Stary 23.02.2017, 22:26
Co z naszymi Kolumbijczykami? Bo po oficjalnej informacji o podpisaniu kontraktów na razie cisza.

edit:
Takie coś wygooglowałem: https://twitter.com/Jootpe/status/834482851496222726
Ostatnio edytowane przez R33 : 23.02.2017 o godz. 22:34.
Odpowiedz cytując