Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1418
Stary 23.02.2017, 21:46
Klub w koncu zaczyna funkcjonować normalnie.tyle.

Tylko ze my mamy zatarte spojrzenie,bo startowalismy z pozycjii nienormalnej ,wiec taka sytuacja jak dzis ,sponsorzy ,autokar to duze nowości.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując