Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1416
Stary 23.02.2017, 20:00
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
Wolfy, do 4 ligi (choć będąc precezyjnym, to UFA wpłaciła kase 29/30 marca a 31 marca Wisla uregulowala wiele rzeczy, gdyby nie zdazyla to juz bylo pewne ze licencja tylko na 1 lige od sezonu 2014/2015) to najpredzej moglo nas pociagnac rzucanie rac na derbach, strzelanie rac na stadion od Wislakow,a później strajk. To kosztowalo klub bezposrednio ok 3 mln, potezne straty wizerunkowe na tej wojnie, a posrednio zmusilo to lysego do podpisania umowy z ufa na bardzo niekorzystanych warunkach, w szczegolnosci w momencie kiedy Cupial mial zablokowana mozliwosc finansowania Wisly a wrecz dostal od jednego z bankow nakaz sprzedazy klubu jesli chce kredyt na TF (to bylo niezalezne od tego refinansowania na 1,2mld ktore mialo miejsce duzo pozniej).
Rzucanie rac na boisko w lutym 2015 zmusiło łysego do podpisania umowy z ufa w marcu 2014? Co on jest k*urwa jasnowidz?
Przez tą niechęć do TSu już Ci się fakty mieszają...
Odpowiedz cytując