Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77411
Stary 23.02.2017, 19:09
Nikolić rzeczywiście od początku zapowiadał się na napastnika, który będzie strzelał seriami. Tak też się stało. Szkoda tylko, że Wisły nie stać nas nawet na pół takiego zawodnika. Podobnie jak wszystkich klubów Ekstraklasy poza Legią i Lechią. Lektura kadr klubów Ekstraklasy pod kątem posiadanych napastników jest tragi-komicznym przeżyciem.

Obawiam się, że jedyne co moglibyśmy teraz osiągnąć to zwiększyć ilość napastników w kadrze ale nie ich jakość. Lepiej zacisnąć pasa i pospłacać długi.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując