Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1411
Stary 23.02.2017, 17:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak, a później kiedy źródełko wyschło o mało nie sprowadziła nas do czwartej ligi.
Ale Ty jesteś przypadkiem nieuleczalnym.
Wolfy, do 4 ligi (choć będąc precezyjnym, to UFA wpłaciła kase 29/30 marca a 31 marca Wisla uregulowala wiele rzeczy, gdyby nie zdazyla to juz bylo pewne ze licencja tylko na 1 lige od sezonu 2014/2015) to najpredzej moglo nas pociagnac rzucanie rac na derbach, strzelanie rac na stadion od Wislakow,a później strajk. To kosztowalo klub bezposrednio ok 3 mln, potezne straty wizerunkowe na tej wojnie, a posrednio zmusilo to lysego do podpisania umowy z ufa na bardzo niekorzystanych warunkach, w szczegolnosci w momencie kiedy Cupial mial zablokowana mozliwosc finansowania Wisly a wrecz dostal od jednego z bankow nakaz sprzedazy klubu jesli chce kredyt na TF (to bylo niezalezne od tego refinansowania na 1,2mld ktore mialo miejsce duzo pozniej).

Pozatym, jedną z osób w klubie która byla bardzo sztywna jesli chodzi o umowy sponsorskie i Skyboxy byla akurat osoba trzymajaca sie mocno z kibicami, a jednoczesnie majaca przelozenie na Cupiala i wiesz zapewne o kogo mi chodzi.

Następnie byla publiczna i duza fala krytyki na Gaszyńskiego i Jankowskiego, przychodzenie WSH na spotkania z kibicami, wiec kolejne psucie wizerunku.

Jak wtedy robilo SKWK to bylo super? A teraz jak ich dzialania sie ocenia to jest zle? Przeciez to Cupial na sam koniec posplacal wiele dlugow i zostawil Wisle w calkiem przywzoitej sytuacji finansowej.

Owszem nie wygląda to źle co jest teraz - ale to tyle i aż tyle. Ludzie jaraja sie transferami więc dlatego mowie zeby poczekać do konca sezonu jak sie one przeloza + Kiko. Ale jest musze przyznac ze poki co Ivan genialny transfer, reszty nie ma co oceniac. Jedynie moge przypomniec co pisalem o Semirze (ktorego bardzo lubie) ze nie ma co sie jarac bo gosc 9 miesiecy nie gral i jesli wogole wroci do tej formy, to sporo czasu minie. I poki co zarowno w sparingach lidze jak i na treningach sie to potwierdza bo wyglada bardzo slabo.

Ludzie, troche obiektywizmu
Ostatnio edytowane przez WislaFan123 : 23.02.2017 o godz. 17:09.
Odpowiedz cytując