WislaFan123 napisał(a):

|
O mdłości to doprowadza gadanie ze teraz nagle w klubie jest normalnie, wspanialy zarzad itp a TF taka zla byla - poki co za TF 8 MP, 1PP i wiele swietnych wysetpow w pucharach. Więc póki co trzeba poczekać na koniec sezonu - coś co mozemy ocenic. Bo ludzie jaraja sie iloscia sposnorow, a nie biora pod uwage ze wszyscy razem wzieci placa o polowowe/jedna trzecia mniej rocznie niz TF placila za reklame na koszulkach (mowie o spondoringu TF nie pozyczkach) a a frekwencja dalej jest marna.
|
Tak, a później kiedy źródełko wyschło o mało nie sprowadziła nas do czwartej ligi.
Ale Ty jesteś przypadkiem nieuleczalnym.
Prezydentowa napisał(a):

|
Ciekawa jestem Waszej opinii o tym autokarze. Jeśli chodzi o standard i funkcjonalność - klasa. Wizualnie nie jestem jakoś zachwycona, ten smok mnie nie przekonuje, ale nie ma co narzekać - brzydki nie jest.
|
Też miałem lekki zgrzyt na początku, ale z drugiej strony - smok to nasza maskotka, więc ujdzie. Młodszym kibicom Wisły na pewno się spodoba
