tomasz_19 napisał(a):

Kłóciłbym się, uważam, że taki Nikolić przychodząc do Legii dawał gwarancje przyzwoitej liczby bramek.
a pamiętasz może kto mu dogrywał piłki czy zapomniałeś?
napastnik sam na boisku nic nie wskóra choćby nie wiem jak bramkostrzelny był
zejdź na ziemie
|
A gdzie napisałem że sam napastnik coś wskóra? I z czym mam schodzić na ziemie? Bo nie rozumiem.
Słowo gwarancja bramek, względem napastnika utarło się w żargonie piłkarskim. Nie interpretuj na Boga tego dosłownie.
