silver03 napisał(a):

Liczyłem na jakieś bardziej eleganckie wykończenie autokaru, ale poszli w stylistykę karty kibica. Ogólnie jest w porządku, może z czasem bardziej się przekonam do tego pomysłu 
A ciągłe dopierdzielanie się o SA zaczyna przyprawiać o mdłości.
|
O mdłości to doprowadza gadanie ze teraz nagle w klubie jest normalnie, wspanialy zarzad itp a TF taka zla byla - poki co za TF 8 MP, 1PP i wiele swietnych wysetpow w pucharach. Więc póki co trzeba poczekać na koniec sezonu - coś co mozemy ocenic. Bo ludzie jaraja sie iloscia sposnorow, a nie biora pod uwage ze wszyscy razem wzieci placa o polowowe/jedna trzecia mniej rocznie niz TF placila za reklame na koszulkach (mowie o spondoringu TF nie pozyczkach) a a frekwencja dalej jest marna.
Jakoś nie widze zeby te wszystkie "Cudowne" transfery sciagnely tlumy na trybuny
