Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77402
Stary 23.02.2017, 11:19
nesta napisał(a):Wyświetl post
300 ma być podobno jak ten nowy klub się utrzyma.
Więc pewnie 200 teraz + 100 przy utrzymaniu.
Nie wiem, ja sie opieram na tym co pisal janekx89. Pisal zeminimum 300 tys teraz. Jak sie utrzymaja to wiecej
On ma zawsze sprawdzone info.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując