Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1402
Stary 23.02.2017, 10:35
Liczyłem na jakieś bardziej eleganckie wykończenie autokaru, ale poszli w stylistykę karty kibica. Ogólnie jest w porządku, może z czasem bardziej się przekonam do tego pomysłu

A ciągłe dopierdzielanie się o SA zaczyna przyprawiać o mdłości.
Odpowiedz cytując