Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
azkaz
Senior Member
Od: 09.2016
Offline
#
1401
23.02.2017, 10:32
Biała Gwiazda mogłaby być też na całą wysokość po drugiej stronie od logo SSA, byłoby jeszcze lepiej. Tak czy owak, wiadomo, że kapitalna maszyna. Teraz tylko uważać, gdzie parkują albo zabierać ze sobą odpowiednią ekipę ogrodników z TSW
azkaz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azkaz
Znajdź inne posty napisane przez azkaz