Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1400
Stary 23.02.2017, 10:21
Dajmy już spokój z logo SA. Większości kojarzy się ono ze wspaniałym początkiem XXI wieku i tak już pewnie pozostanie. Najważniejszy symbol-BG widnieje na koszulkach, więc nie róbmy problemu na siłę.
Odpowiedz cytując