Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77399
Stary 23.02.2017, 09:33
Czy pisząc... z taką ilością wielokropków... chcesz nam powiedzieć... że jesteś niewyspany?

Wybacz szyderę, ale nie mogłem się powstrzymać. Ad meritum zgadzam się, że Zachara powinien dostawać więcej szans. Lubię Zdenka, jak wszyscy, bo zostawia na boisku serce, ale obawiam się, że już nie poprawi swojej skuteczności.
Odpowiedz cytując