Czy pisząc... z taką ilością wielokropków... chcesz nam powiedzieć... że jesteś niewyspany?
Wybacz szyderę, ale nie mogłem się powstrzymać. Ad meritum zgadzam się, że Zachara powinien dostawać więcej szans. Lubię Zdenka, jak wszyscy, bo zostawia na boisku serce, ale obawiam się, że już nie poprawi swojej skuteczności.