|
Wreszcie coś w tym klubie się dzieje. Kupujemy, sprzedajemy. Tak, właśnie ma być. Nie ma co trzymać zawodników na siłę, bo każdy jest do zastąpienia. Popović był po prostu przeciętny, a szkoda by Brlek siedział na ławce, bo pokazał pod koniec rundy jakim wartościowym piłkarzem może być.
Brawo, brawo jeszcze raz do zarządu. Jestem i byłem bardzo sceptyczny do TS, ale w przeciągu tych kilku miesięcy zrobili dużo, dużo więcej niż działo się w ostatnich latach. Mamy zajebisty autokar, pojawiły się realne wzmocnienia i sprzedajemy zawodników. Brakuje tylko punktów w tabeli, ale to też mam nadzieje przyjdzie z czasem!
AVE WISŁA!
|