Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77394
Stary 23.02.2017, 08:15
Wreszcie coś w tym klubie się dzieje. Kupujemy, sprzedajemy. Tak, właśnie ma być. Nie ma co trzymać zawodników na siłę, bo każdy jest do zastąpienia. Popović był po prostu przeciętny, a szkoda by Brlek siedział na ławce, bo pokazał pod koniec rundy jakim wartościowym piłkarzem może być.

Brawo, brawo jeszcze raz do zarządu. Jestem i byłem bardzo sceptyczny do TS, ale w przeciągu tych kilku miesięcy zrobili dużo, dużo więcej niż działo się w ostatnich latach. Mamy zajebisty autokar, pojawiły się realne wzmocnienia i sprzedajemy zawodników. Brakuje tylko punktów w tabeli, ale to też mam nadzieje przyjdzie z czasem!

AVE WISŁA!
Odpowiedz cytując