Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77387
Stary 22.02.2017, 23:41
Nie no, ja rozumiem zamysł.

Mimo wszystko wolałbym wypatrzeć i ściągnąć takiego 'przedruchowego' Niezgodę niż stawiać na gościa, który z sezonu na sezon gra coraz gorzej. Podejrzewam, że jakby Drzazga dostał tyle szans co Zwoliński w poprzednim sezonie w Pogoni to by zapakował przynajmniej z 5 bramek. Generalnie powinniśmy albo stawiać na tych napastników co mamy (cała 3 to goście z historią strzelania bramek), albo wyszukać jakiegoś młokosa, co wali na potęgę w niższych ligach (ew. dać prawdziwą szansę Drzazdze jak wróci z wypożyczenia - bo jakoś jestem dziwnie spokojny, że sobie tam świetnie poradzi, jesli tylko ktoś na niego mocno postawi).

Wiadomo na klasowych napadziorów nas nie stać. Co nie zmienia faktu, że branie byle więcej to też żaden pomysł.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 22.02.2017 o godz. 23:43.
Odpowiedz cytując