Jak ktoś w tym temacie wyżej napisał, napastnicy są drodzy. Więc nie ma szans wziąć kogoś kto ładuje bramkę za bramką i ma dobre statystyki. Możemy jedynie brać kogoś kto ma potencjał i się zaciął. A nie wątpliwie Zwoliński to ciekawy zawodnik. Z którego mogłaby być pociecha. Też bym chciał takiego Nikolicia, Niezgode, Paixao ale tacy zawodnicy na dzień dzisiejszy są poza naszymi możliwościami. I każdy transfer do nas jest zagadką. Ja osobiście widziałbym Zwolińskiego i tyle. Wolałbym jego niż Micanskiego.