Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77384
Stary 22.02.2017, 23:30
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Zaraz, zaraz. Czy my mówimy o tym samym piłkarzu?

Bo jak dla mnie to przy nim Brożek jest super skutecznym napadziorem )

Ok, raz zdobył 12 goli (tyle, co Brożek w swoich słabszych sezonach), ale w poprzednim 1 bramka. To już Ondrasek/Zachara mają lepsze statystyki. Po co nam kolejny tego typu gość z przodu?

Rozumiem, że niby młody i może jeszcze odpalić, ale jeśli mowa o gościu, który zamiast rozwijać się zwija to nie ma czego żałować.
Jak ktoś w tym temacie wyżej napisał, napastnicy są drodzy. Więc nie ma szans wziąć kogoś kto ładuje bramkę za bramką i ma dobre statystyki. Możemy jedynie brać kogoś kto ma potencjał i się zaciął. A nie wątpliwie Zwoliński to ciekawy zawodnik. Z którego mogłaby być pociecha. Też bym chciał takiego Nikolicia, Niezgode, Paixao ale tacy zawodnicy na dzień dzisiejszy są poza naszymi możliwościami. I każdy transfer do nas jest zagadką. Ja osobiście widziałbym Zwolińskiego i tyle. Wolałbym jego niż Micanskiego.
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 22.02.2017 o godz. 23:32.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując