Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77382
Stary 22.02.2017, 23:18
Zaraz, zaraz. Czy my mówimy o tym samym piłkarzu?

Bo jak dla mnie to przy nim Brożek jest super skutecznym napadziorem )

Ok, raz zdobył 12 goli (tyle, co Brożek w swoich słabszych sezonach), ale w poprzednim 1 bramka. To już Ondrasek/Zachara mają lepsze statystyki. Po co nam kolejny tego typu gość z przodu?

Rozumiem, że niby młody i może jeszcze odpalić, ale jeśli mowa o gościu, który zamiast rozwijać się zwija to nie ma czego żałować.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 22.02.2017 o godz. 23:24.
Odpowiedz cytując