Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77378
Stary 22.02.2017, 21:49
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Na pewno to okienko pod względem ekonomicznym możemy uznać za udane (sprzedawaliśmy zawodników), szkoda jedynie, że w klubie kompletnie nie pomyślano o sprowadzeniu napastnika, przy założeniu że trochę kasy zarobiliśmy i fakcie, że akurat do Wisły przychodzili zawodnicy za darmo. Inna sprawa czy Ci którzy do nas dołączyli w perspektywie coś wniosą, czy dadzą temu zespołowi nowy impuls. Na dzień dzisiejszy poza hiszpańskim środkowym obrońcą trudno kogoś pochwalić z nowych nabytków, że zbyt mało minut dotychczas zagrali. Ewidentnie widać że ruchy kadrowe są robione pod przyszły sezon jednak trzeba zauważyć że większość z tych piłkarzy była rezerwowymi jeszcze inni w ogóle nie grali od jakiegoś czasu.
To nie jest takie proste. Mamy 3 nominalnych napastników w kadrze, 4 na wypożyczeniu. Ile kontraktów jesteśmy w stanie płacić? Nielekko jest sprowadzić dobrego napastnika za małe pieniądze.
Odpowiedz cytując