|
Na pewno to okienko pod względem ekonomicznym możemy uznać za udane (sprzedawaliśmy zawodników), szkoda jedynie, że w klubie kompletnie nie pomyślano o sprowadzeniu napastnika, przy założeniu że trochę kasy zarobiliśmy i fakcie, że akurat do Wisły przychodzili zawodnicy za darmo. Inna sprawa czy Ci którzy do nas dołączyli w perspektywie coś wniosą, czy dadzą temu zespołowi nowy impuls. Na dzień dzisiejszy poza hiszpańskim środkowym obrońcą trudno kogoś pochwalić z nowych nabytków, że zbyt mało minut dotychczas zagrali. Ewidentnie widać że ruchy kadrowe są robione pod przyszły sezon jednak trzeba zauważyć że większość z tych piłkarzy była rezerwowymi jeszcze inni w ogóle nie grali od jakiegoś czasu.
|