ashkeczup napisał(a):

|
Sposób w jaki zamknąłeś dyskusję z X-Rayem o statystykach to aż się ręce do braw składają, dobra robota. Takich użytkowników tego forum potrzebujemy. Tu rzucić ogólnikiem, tam, że czytać nie umiesz i niech znają swoje miejsce w szeregu
|
Wtrąciłem żartobliwie swoje trzy grosze (bo bawią mnie tak skrajne stanowiska), a Tobie wyszedł z tego komentarz... no właśnie, jaki?
X-Ray napisał(a):

Statystyki to dodatek, ale przy ocenie zawodników mało widocznych od czarnej roboty, cholernie ważne i wiele pokazujące.
Ustawianie się, przewidywanie, odbiory, rozprowadzanie akcji. Oglądając nikogo to nie obchodzi, liczy się podanie otwierające/strzał/asysta/bramka. To obchodzi widza.
|
Naprawdę mi tego tłumaczyć nie musisz - chodzi mi jedynie o to, że same statystyki to nie wszystko. I chyba się z tym zgodzisz?
Jeszcze jedno - sprawdzałeś/weryfikowałeś statystyki, którymi się podpierasz (np. liczba odbiorów)?