Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77370
Stary 22.02.2017, 18:06
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Sposób w jaki zamknąłeś dyskusję z X-Rayem o statystykach to aż się ręce do braw składają, dobra robota. Takich użytkowników tego forum potrzebujemy. Tu rzucić ogólnikiem, tam, że czytać nie umiesz i niech znają swoje miejsce w szeregu
Wtrąciłem żartobliwie swoje trzy grosze (bo bawią mnie tak skrajne stanowiska), a Tobie wyszedł z tego komentarz... no właśnie, jaki?

X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Statystyki to dodatek, ale przy ocenie zawodników mało widocznych od czarnej roboty, cholernie ważne i wiele pokazujące.

Ustawianie się, przewidywanie, odbiory, rozprowadzanie akcji. Oglądając nikogo to nie obchodzi, liczy się podanie otwierające/strzał/asysta/bramka. To obchodzi widza.
Naprawdę mi tego tłumaczyć nie musisz - chodzi mi jedynie o to, że same statystyki to nie wszystko. I chyba się z tym zgodzisz?

Jeszcze jedno - sprawdzałeś/weryfikowałeś statystyki, którymi się podpierasz (np. liczba odbiorów)?
Odpowiedz cytując