serek.c2 napisał(a):

|
Naucz czytać ze zrozumieniem, nie przejaskrawiaj i dobrze interpretuj czyjeś wypowiedzi... Potem możemy pogadać.
|
Sposób w jaki zamknąłeś dyskusję z X-Rayem o statystykach to aż się ręce do braw składają, dobra robota. Takich użytkowników tego forum potrzebujemy. Tu rzucić ogólnikiem, tam, że czytać nie umiesz i niech znają swoje miejsce w szeregu