Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77368
Stary 22.02.2017, 17:55
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Super, a teraz jeszcze ze statystykami "meczowymi" - i żeby live był!
Z naszej ligi nie dostaniesz takich statystyk nigdzie. Chyba że jesteś dziennikarzem/scoutem i masz dostęp do Instat.

serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ja chyba przestanę mecze oglądać, na co mi to przy ocenie zawodnika? Tylko statystyki!

ps. Jest jakaś stronka ze statystykami "live" z danego meczu?
Statystyki to dodatek, ale przy ocenie zawodników mało widocznych od czarnej roboty, cholernie ważne i wiele pokazujące.

Ustawianie się, przewidywanie, odbiory, rozprowadzanie akcji. Oglądając nikogo to nie obchodzi, liczy się podanie otwierające/strzał/asysta/bramka. To obchodzi widza.
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 22.02.2017 o godz. 17:58.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując