serek.c2 napisał(a):

|
Super, a teraz jeszcze ze statystykami "meczowymi" - i żeby live był!
|
Z naszej ligi nie dostaniesz takich statystyk nigdzie. Chyba że jesteś dziennikarzem/scoutem i masz dostęp do Instat.
serek.c2 napisał(a):

Ja chyba przestanę mecze oglądać, na co mi to przy ocenie zawodnika? Tylko statystyki!
ps. Jest jakaś stronka ze statystykami "live" z danego meczu?
|
Statystyki to dodatek, ale przy ocenie zawodników mało widocznych od czarnej roboty, cholernie ważne i wiele pokazujące.
Ustawianie się, przewidywanie, odbiory, rozprowadzanie akcji. Oglądając nikogo to nie obchodzi, liczy się podanie otwierające/strzał/asysta/bramka. To obchodzi widza.