Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77358
Stary 22.02.2017, 17:11
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
No ale przecież nikt na takie rzeczy nie patrzy, liczy się żeby na livesports była bramka/asysta.
Odkąd przeczytałem że za Kiko gramy dzidę to już nawet nie reaguję.

Popović bardzo dobry środkowy pomocnik, nie bez powodu gramy lepiej z nim niż bez niego. Dobrze gra z tyłu, często dobrze wprowadza piłkę do gry, w ofensywie miewa przebłyski.

Jeżeli oferowane pieniądze są w porządku to pewnie odejdzie, ale na pewno będzie to dla nas strata.
Patrzcie, jeden transfer i nagle okazuje się że wcale nie mamy za wielu zawodników w środku pola...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując