X-Ray napisał(a):

|
No ale przecież nikt na takie rzeczy nie patrzy, liczy się żeby na livesports była bramka/asysta.
|
Odkąd przeczytałem że za Kiko gramy dzidę to już nawet nie reaguję.
Popović bardzo dobry środkowy pomocnik, nie bez powodu gramy lepiej z nim niż bez niego. Dobrze gra z tyłu, często dobrze wprowadza piłkę do gry, w ofensywie miewa przebłyski.
Jeżeli oferowane pieniądze są w porządku to pewnie odejdzie, ale na pewno będzie to dla nas strata.
Patrzcie, jeden transfer i nagle okazuje się że wcale nie mamy za wielu zawodników w środku pola...