X-Ray napisał(a):

Nie wiem jak są robione te statystyki, więc trudno mi się do nich odnieść.
Z tego co pamiętam pierwsza połowa była na remis (z lekkim może wskazaniem na nas), w drugiej mocno przeważaliśmy. Nie twierdzę jednak, że zmiażdżyliśmy Śląsk, po prostu przy przyzwoitej skuteczności wygralibyśmy jedną, dwiema bramkami.