Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 22.02.2017, 14:57
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Nie zgadzam się, uważam, że owszem stworzyliśmy więcej. Ale by pisać że "o wiele" to już nie.

http://ekstrastats.pl/wp-content/upl...SLAWIS_2-1.png
Nie wiem jak są robione te statystyki, więc trudno mi się do nich odnieść.
Z tego co pamiętam pierwsza połowa była na remis (z lekkim może wskazaniem na nas), w drugiej mocno przeważaliśmy. Nie twierdzę jednak, że zmiażdżyliśmy Śląsk, po prostu przy przyzwoitej skuteczności wygralibyśmy jedną, dwiema bramkami.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując