jonaf napisał(a):

Panie kolego, ale Pan wie, że Jović w tych elementach defensywnych wymienionych przez Ciebie był najgorszy w lidze wg statystyk InStat ? Ale Jovicia to się lubiło za inne walory, więc do Cywki to się ładnie przypierdzielać co chwila?
Cywka do przodu też ładnie chodzi, nie tak często jak się wymaga od bocznego, ale lepiej nich nie idzie do przodu niż jakby miał zawalić parę sytuacji vide Mójta.
Dajcie czas zarówno Cywce na PO jak i innym zawodnikom ,a przede wszystkim trenerowi i dyr. sport. - kupienie klocków to jedno, ale zbudowanie z nich zamku to rzecz trudniejsza i bardziej czasochłonna. Ale trwalsza.
|
Różnica polega na tym, że Jović jakieś pozytywne walory i przydatność miał, a Cywka nie ma żadnych.
Już nie pamiętamy jak "błyskotliwie" zagrał np. parę miesięcy temu w PP z Zagłębiem Sosnowiec? Taki po prostu z niego jest zawodnik.