|
Fakt.
W dwóch, czy trzech pierwszych odcinkach ściąganych z netu są luki.
Później już jest OK.
Miłych wrażeń.
Chyba zabiorę się też niedługo za obejrzenie BB po raz trzeci.
btw
nie mogę doczekać się 3 sezonu Better Call Saul
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|