|
Tak jest. Nie moga sie dopieprzyc odnosnie organizacji, transferów i sportowej strony to wyciagają takie akcje.
Szymański był BE, bo był zamieszany w sprawy kryminalne. Szymańskiego pogonili z Wisły, to teraz między wierszami Szymanski był dobry, a Ci co go pogonili są BE. Noż ....a....ile jeszcze ?!
Zmierzamy do jakiejś normalności, wiekszej lub mniejszej, bogatszej lub biedniejszej. A Ci kij w szprychy zawsze są chętni włożyć.
Takie artykuły działają niestety bardzo źle na potencjalnych sponsorów. Zastanawiam się,czy to nie jest tak, że jak tylko mamy szansę na jakiegoś konkretnego sponsora to nam dadzą gonga, aby Broń Boźe nie udało się nam go zdobyć.
Czy na siłe nie chcą naszego upadku, aby móc spowrotem dysponować terenami TS Wisła.
Oczywiście widzę też zagrożenie ze strony "zaplecza" kibicowskiego. To coś, czego nie kontrolujemy jako kibice TS Wisła.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 22.02.2017 o godz. 07:47.
|