no a ja w Wiśle, czyli 2 lata wcześniej
tak czy siak , przykro mi że chłop który po prostu tak wymiatał w wieku 15 lat , zatrzymał się później w miejscu
wogle to noszę sie z myślą o zrobienu subiektywnego rankingu napastników TS-u "odkąd pamiętam" czyli od Grzegorza Szeligi
