Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23609
Stary 21.02.2017, 20:17
no a ja w Wiśle, czyli 2 lata wcześniej

tak czy siak , przykro mi że chłop który po prostu tak wymiatał w wieku 15 lat , zatrzymał się później w miejscu

wogle to noszę sie z myślą o zrobienu subiektywnego rankingu napastników TS-u "odkąd pamiętam" czyli od Grzegorza Szeligi
Odpowiedz cytując