Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
Jak już polegasz na wikipedii to rzuć okiem dwa akapity wyżej , debiutował w Wiśle w 1999 tak jak napisałem w Radzionkowie co widziałem na własne oczy (Ty najwyraźniej zrobiłeś skrót: debiut w Wiśle = debiut w ekstraklasie, a były jeszcze inne rozgrywki przecież)
|
to ja widziałem na własne oczy debiut PB w extra, a nie w ogóle w Wiśle1
