Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#973
Stary 21.02.2017, 18:05
Zabrałem się za Breaking Bad który jest tak mocno chwalony przez każdego, jestem po pierwszym odcinku i muszę przyznać trzyma poziom lecz zobaczymy co będzie dalej obym się nie zawiódł....Zastanawia mnie jedno czego lektor wszystkiego nie czyta ? muszę ratować się napisami....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując