|
Zabrałem się za Breaking Bad który jest tak mocno chwalony przez każdego, jestem po pierwszym odcinku i muszę przyznać trzyma poziom lecz zobaczymy co będzie dalej obym się nie zawiódł....Zastanawia mnie jedno czego lektor wszystkiego nie czyta ? muszę ratować się napisami....
|