Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1387
Stary 21.02.2017, 13:05
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Pozostaje tylko czekać na sponsora głównego, który "jest na bardzo zaawansowanym etapie"
Mam nadzieję, że bliżej niż dalej i dzięki temu w letnim okienku transferowym będzie większa swoboda w wyborze nowych zawodników.
Odpowiedz cytując