Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28914
Stary 21.02.2017, 02:04
Nie, nigdy...
Nie chce programować, tylko chce zrozumieć pewne mechanizmy. Nie chce z byle gównem lecieć do firmy która mi robiła stronkę. Kumpel zapłacił 5 tyś za stronkę i każde uaktualnienie (dopisanie info do aktualności, dopisanie nowego nr. kontaktowego, dodanie zdjęć z targów branżowych) dopłacał 2 tyś miesięcznie (kilka różnych zleceń). Poszedł na kurs (w Toruniu) i już wie ocb i sam to robi.
Również chciałbym posiąść podstawową wiedzę. Dodatkowo przyda mi się przy zleceniu zrobienia stronki podwykonawcy... za dodatkową wtyczkę czasami doliczają podobno krocie a samemu można to zrobić w 3 min. jak np. mapa google w zakładce "kontakt".
Odpowiedz cytując