Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3813
Stary 21.02.2017, 00:57
Kocur a Ty tam jeszcze żyjesz na tym Prądniku ? Bo w tej GK "piszo", że tam gorzej niż w Malmo lub Saint Denis pod Paryżem...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 21.02.2017 o godz. 01:00.
Odpowiedz cytując