Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3812
Stary 21.02.2017, 00:24
pismaki z gk nie pierwszy raz chca skompromitowac i osrac Wisle wydumanymi insynuacjami rownie dobrze mozna napisac do nich i zapytac czy trenujacy na salkach i silowniach dziennikarze gazety krakowskiej szkola sie do walk z policja i dziennikarzami z konkurencyjnych gazet? i czy jest mozliwe ze nie lamia tym samym statusu gazety?
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 21.02.2017 o godz. 00:40.
Odpowiedz cytując